• Oznam

Riaditeľské voľno

Na základe § 2 ods. 1 písm. a) zákona č. 596/2003 Z.z. o výkone štátnej správy v školstve a v školskej samospráve, tiež podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z,z, o výchove a vzdelávaní, z organizačných  dôvodov

udeľujeme dňa 29.10.2018 ( pondelok) žiakom školy SZŠ FUTURUM riaditeľské voľno.

ŠKD je počas riaditeľského voľna mimo prevádzky.

30. 10. 2018 je štátny sviatok - 100. výročie Deklarácie slovenského národa

31. 10. 2018 - 2. 11. 2018 -  jesenné prázdniny

1.11.2018 Sviatok vštkých svätých

Žiaci končia vyučovanie dňom 26.10. 2018 (piatok), opäť zasadnú do školských lavíc po jesenných prázdninách, 5. 11. 2018 (pondelok).

• Oznam

Dňa 24.10. 2018 o 15:00 hod. sa v KD v areáli  Detského mestečka Zlatovce, koná PASOVANIE PRVÁČIKOV.

Prosíme rodičov žiakov 2. Z, 3. Z a 4. Z, aby svoje deti vyzdvihli po 16:00 hod. v KD.

• Škola na skúšku

Akcia pre škôlkarov - budúcich prváčikov !

Milí škôlkari – budúci prváčikovia!

Príďte medzi nás a na chvíľu si vyskúšajte, aké je byť školákomJ !

Pozývame:

• skupiny predškolákov z Trenčína a blízkeho okolia (maximálne 10 detí v jednej skupine) a sprievodný pedagogický dozor MŠ

Program:

• 45 minútový blok s programom pre predškolákov v slovenskom a anglickom jazyku spojený s prehliadkou školy

Termíny:

• 13. 11. 2018 (utorok) v čase od 9:00 do 9:45
    • 20. 11. 2018 (utorok) v čase od 9:00 do 9:45

Prihlasovanie:

• e-mailom: jvanova@szsfuturum.sk
    • telefonicky:0905 905 297

• Týždeň zdravej výživy na II. stupni

„TÝŽDEŇ ZDRAVEJ VÝŽIVY“

Jednou z najdôležitejších vecí k dobrému a dlhému životu je zdravá výživa, na ktorú často zabúdame. Práve preto budú dni v týždni od 15.10 do 19.10. zamerané na podporu zvýšenia konzumácie ovocia a zeleniny, zvýšenia pohybovej aktivity.

AKTIVITY:

pondelok: 15.10.    Deň ovocia

utorok: 16.10.       Deň nátierok – trieda 8.Z

Cvičenie jogy – telesná výchova

streda: 17.10.        Zeleninový deň

Deň nátierok – trieda 5.Z, 6.Z

štvrtok: 18.10.     Deň bez sladkostí a sladkých nápojov

Deň nátierok – trieda 7.Z

piatok: 19.10.      Cvičenie jogy – telesná výchova

Súčasťou týždňa bude aktivita „Hýbme sa – odstránime obezitu“ = každá trieda + učitelia  si počas vyučovania urobia telovýchovnú chvíľku cca 5 – 10 minút JJ

• Týždeň zdravého životného štýlu

Vážení rodičia, milé deti

od 15.10. - 19.10. 2018 pripravujeme pre žiakov 1. stupňa týždeň zdravej výživy so zameraním na podporu a pochopenie významu zdravej stravy, jej prípravy a konzumácie.

Aktivity:

Pondelok  Spoločne za zdravím (rozhovory, prezentácie, pracovné listy)

Utorok       Vitamínový deň (ochutnávka ovocia a zeleniny)

Najkrajšie jabĺčko (súťaž)

Streda       Pomazánky mojej mamky (možnosť prezentácie doma vyrobenej nátierky s receptom a jej

ochutnávka)

Štvrtok       Maškrtné jazýčky, šikovné ručičky (príprava vlastného pokrmu)

Piatok        Projektové prezentácie (vyhodnotenie celotýždňových aktivít)

Tešíme sa na spoluprácu a nové zážitky oku a chuti lahodiace .

Automaticky

• Bezpečnosť

Vážení rodičia,

z dôvodu bezpečnosti a ochrany žiakov školy bude budova školy uzamknutá od 8.10 hod. do 11.40 hod.

Ďakujeme za pochopenie

• Záujmová činnosť v školskom roku 2018/2019

Vážení rodičia,

aj v tomto školskom roku prichádzame s ponukou záujmových krúžkov pre žiakov 1. stupňa SZŠ FUTURUM.

Pre žiakov otvárame:

1. English in action                                                                            štvrtok        Mgr. Zuzana Vereśová

2. Výtvarný krúžok                                                                             utorok         Mgr. Janka Dovinová

3. Myslím, myslíš, myslíme ( Matematika prof. Hejného) 2. roč.   štvrtok        Mgr. Soňa Valentová

4. Myslím, myslíš myslíme 3. roč.                                                     streda         Mgr. Jana  Vaňová

Tešíme sa na spoluprácu.

Našim žiakom prajeme príjemné, zábavné a tvorivé využitie voľného času.

kolektív pedagógov

• OZNAM: PLATBY - ŠKOLNÉ

Vážení rodičia,

Vaše úhrady za školné a ŠKD sú vždy priradené k platbám nasledujúci mesiac (napr. platby za november budú napárované koncom mesiaca december).

• PLATBY ZA OBEDY - 1. STUPEŇ - ZMENA

Vážení rodičia,

platby za obedy v školskej jedálni sa v školskom roku 2017/2018 upravujú nasledovne: mesačná výška platby za obed sa mení na 25,20 €. Uvedená suma sa vzťahuje už k mesiacu september, preto vás prosíme, aby ste pri úhrade obedov zmenili výšku platby.

SPÔSOB PLATBY:

Trvalým príkazom cez bankový účet č.SK3875000000004016406679 mesiac dopredu, vždy do 15.dňa v mesiaci, paušálne I.stupeň 25,20  €. V správe pre prijímateľa uveďte meno žiaka a triedu, ktorú navštevuje.

Kontakt : 032/7445544;   +421 911 046 635 vedúcia jedálne p. Mária Siranová

• ŠKD-OZNAM PRE RODIČOV

5. 11. 2015

Vážení rodičia, prosíme Vás, aby ste sa pri vyzdvihnutí svojho dieťaťa zo ŠKD ohlásili zvončekom pri vchode a čakali na dieťa v priestoroch šatne z hygienických dôvodov a aby sa žiaci naučili samostatnosti. Ďakujeme za porozumenie.smiley

• KONZULTAČNÉ HODINY

KONZULTAČNÉ HODINY - Obrázok 1

KONZULTAČNÉ HODINY

Vážení rodičia!

Každý pondelok v čase od 13:30 do 15:30 Vám ponúkame priestor pre komunikáciu s triednymi učiteľkami v rámci konzultačných hodín.

VÝCHOVNÝ PORADCA

V rámci pondelkových konzultačných hodín je v prípade potreby tiež možné dohodnúť si konzultáciu s výchovným poradcom.