• Školský klub detí

• AKCIE V ŠKD

• SPORTS DAY IN ŠKD

Vážení rodičia, v piatok (01. 03. 2024) sa v školskom klube bude konať športový deň zameraný na Deň boja proti obezite. V prípade priaznivého počasia plánujeme akciu zorganizovať v športovom areáli pri Váhu. Čas 13:45 - 15:00hod. Svoje deti, ktoré sa akcie nezúčastnia,  si prosim  vyzdvihnite do 13:45 hod. Ostatné deti si môžete začať vyzdvihovať po návrate do školy (15:10 hod.). Ďakujeme za pochopenie.

Mama,oco, nechajte ma vyšantiť spolu s kamarátmi.

Sleepover at school

Vážení rodičia, ak máte záujem, aby vaše dieťa prežilo noc v škole, ostávajú vám ešte dva dni na prihlásenieSvoje dieťa môžete prihlásiť cez Edupage - Prihlasovanie/Ankety do 15. 03. 2024 do 19:00 hod.

Po ukončení prihlasovania obdržíte bližšie informácie k prespávačke.

Tešíme sa na spoločnú zábavu s deťmi!